Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakiej MMORPG najwięcej zarobie PLN


kawa94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym grać w jakąś gre mmorpg, zeby zarobić na niej jakieś pieniądze np. sprzedażą kasy i itemów na allegro

jaka gra będzie najlepsza ?

moge grać na botach

 

 

tibia odpada ^^

Opublikowano

@up

na Cabalu wiara cokolwiek kupuje ?

 

@edit

 

ziomus jak masz powyzej 18lat to mozesz zalozyc firme swoja na allegro i sprzedawac kody do warrocka

hersygna.png
Opublikowano

to chyba oczywiste, że najwięcej zarobisz na najbardziej popularnych grach, wiec sam pomyśl co ci zostaje. Metin2, tibia, wow.

1306100831-U348764.png
Opublikowano

Co wy pierdolicie na metinie całe gówno zarobisz. Grając w wow'a możesz wyciągać taką kasę, że głowa mała.

; )

Opublikowano

Pierwsza gra na której zbiłem kilka stówek do Silkroad Online, nie wiem jak to teraz wygląda, głównie zarabiałem na botach, goldzie i postaciach, kręciłem też kilka wałków małolatom z czego dumny nie jestem ;D

 

Teraz to chyba najlepszym sposobem na szybki zarobek to metin, mimo że nigdy w to nie grałem wiem ile jest tam naiwniaków i dzieciaków więc szybko się dorobisz. Jak to się mówi '' masz główę i chuj, to kombinuj'' ;D

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

powiem ci tak, jeżeli masz dobry komputer to runescape, ostatnio wycofali limit i ładnie sprzedają na allegro golda

mój ziomek zarobił 3k na tej grze w miesiąc

u mnie laptop, 3 boty i na pc'cie 4 boty to leci jakieś sam nie wiem, 5zl na dzień

ale musisz mieć minimum tak wykurwiste konto jak ja(wiecej w profilu)

@down

podaj ver tibi albo nazwe tego otsa

Opublikowano

Szkoda że nie chcesz na Tibii zarobić .

Człowieku !

Zarobek na tej grze jest tak wielki że nie mieści się to w dupie .

Mój kuzyn ma swój serwer i już w 1 dzień zarobił 90 zł .

 

 

Ja tam na twoim miejscu zrobił bym serwer w Tibii i trzaskał krocie .

9368_gold.png

Opublikowano

Metin, Wow, Mythos, Cabal, 4Story, MU ONLINE, Maple Story.

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

Omek dobrze pisze. Ale jak się boisz :P to dawaj na Metina

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

nie to że ja się tibii boje xD

ale nie grałem w tibie na tyle by założyć OTS :P

pomyslec trzeba ... xD

 

 

MOGŁBYM KUPIĆ OTS'a z allegro tego VISUM Xtra OTS

opłaca sie za dyche xD ?

nie wiem czy bym ten serw rozkręcił ^^

a i ciągle przy ots komp by musiał chodzić ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...